Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Widzę, że pisowskie trolowanie jest maksymalne. Cały czas jedna osoba zaśmieca forum tworząc fałszywe wiadomości albo pisząc, że sprawa jest sprzed pół roku. A co ma do tego data? Faktem jest, że minister, wicepremier Polski skłamał i powiedział, że Misiewiczowi tylko raz żołnierze zasulatowali. A jak się okazuje, takich wypadków było zdecydowanie więcej. P.S. Nauczcie się najpierw języka polskiego trole, bo nie da się was czytać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent RP też nie jest wojskowym, a wszyscy mu salutują?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepszy trzeźwy misio niż pijany kwach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam u psychiatry Klicha? Nie udało się mu rozmontować wojska do zera?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TW bolkowi salutowali i nikt artykułów jakoś wtedy nie pisał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na stanowiska powyznaczali oficerów (górują tutaj pułkownicy i podpułkownicy) łamiących regulamin wojskowy. Mnie z tego dokumentu egzaminowano - trzeba go było znać do stosowania w codziennej służbie. Dla obecnych dowódców różnego szczebla najważniejsze to aby p. Misiewicz zapamiętał twarz a może i nazwisko i czasem nie wezwał aby wręczyć wypowiedzenie. To jest sedno tej sprawy. Wazeliniarstwo bez opamiętania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żołnierze są obowiązani oddawać honory: Prezydentowi Rzeczypospolitej Polskiej; Marszałkom Sejmu i Senatu; Prezesowi Rady Ministrów; Ministrowi Obrony Narodowej;
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddawanie honorów jest oznaką żołnierskiego szacunku dla tradycji, symboli (barw i znaków) narodowych i wojskowych oraz przełożonych i starszych, a także przejawem koleżeństwa, dobrego wychowania, dyscypliny i spoistości wojska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W demokracji jest tak, że nieważne kto został wyznaczony na dane stanowisko, jeśli trzeba mu salutować to się mu salutuje, pomimo tego, że nie popiera się jego kandydatury. To tak jak ja (jestem żołnierzem) nie oddawałbym honorów dowódcy, bo go nie lubię. Tak rodzi się anarchia. Też nie popieram tego chłystka, ale nie można robić co się podoba, są jakieś zasady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Żołnierze również oddają honor z szacunku. I spotykamy na przykład profesora uczelni, który idzie po drugiej stronie ulicy. I z szacunku (...) oddajemy honor”.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze aktualna zasada, nie tylko w wojsku: Jak nie wiesz jak się zachować, to zachowaj się porządnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyt z komentarza: Najlepsze jest to ,że hejterzy którzy pewnie nie byli w wojsku nawet godziny (pewnie jak większość dziennikarzy) są ekspertami w każdej dziedzinie zaczynając od polityki przez wojsko i kończąc na ochronie środowiska. A ja zastanawiam się - gdzie jest zwykła kultura zachowania ? - która mówi o kulturalnym zachowaniu w stosunku drugiego człowieka bez względu kim on jest. Ale pewnie nie wiecie o czym mówię ........ to jest prawda jaki ten Naród polski mądry, uważny, porządny, wspomagający, uczciwy, pomagający bliźniemu, bez pogardy, bez krytyki, bez opluwania, bez przezwisk, itd, itd aż chciało by się rzec chcę tylko tu mieszkać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda gadać.Obciach i żenada ..Ale co tam, ja się pytam jakie kwity na prezesa ma ministrant Maciarewicz,że tak sobie dokazuje razem ze swoim chłopakiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dno, klakierzy polityczni wchodzą bez namaczania w d... dno. Misiek się zaszył, chyba kończy doktorat w ipn-nie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety ale regulamin wojskowy nie uwzględnił sytuacji i wymysłów nowej władzy. Stąd i zamieszanie. Przyjechał by minister , z-ca nie było by problemu. To że rzecznik prasowy to robi to nowość na skalę wręcz światową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biala Podlaska przynosi wstyd calemu wojewodztwu! Skad biora sie takie ohydne dziury?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt im nie kazał salutować. Jak głąby to ich sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
salutują misiowi , niedługo będą salutować dla kota jarka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak prezydent takie miasto i goście jego ! Do mochera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...